We zijn niet geel, maar beantwoorden verder al uw vragen met de glimlach :-)

Verkoop en klantenadvies

Nederland
Bart Lauwaert
TEL: +32 497 57 62 08
bart@groepmatthys.com
België / Vlaanderen
Annemie Maeckelbergh
TEL: +32 14 63 97 96
annemie@groepmatthys.com
Brussel & Wallonië / Frankrijk
Vincent Servais
TEL: +32 494 54 13 93
vincent@groepmatthys.com

Productontwikkeling en ondersteuning verkoop

Marketing

Onthaal & Backoffice

Postfly.be combinatiedrukwerk

Gie Torremans
TEL: +32 14 63 97 97
info@postfly.be

Productie & Kwaliteitsmanagement

Hans Van den Bossche
TEL: +32 473 43 82 59
hans@groepmatthys.com

Offertes en productiebegeleiding

Nederland
Jurgen Vervoort
TEL: +32 14 63 97 98
jurgen@groepmatthys.com
België - Frankrijk
Nancy Sips
TEL: +32 14 63 97 96
nancy@groepmatthys.com

Prepress en creatie-ondersteuning

Directie

Algemene leiding / Productieplanning / Financiën
Davy Matthys
TEL: +32 14 42 27 26
davy@groepmatthys.com
Productie / Machinepark / Investeringen
Pascal Matthys
TEL: +32 14 42 27 26
pascal@groepmatthys.com
Offertes / Aankoop papier en karton / Prepress
Erik Matthys
TEL: +32 14 42 27 26
erik@groepmatthys.com
Creatie / IT
Filip Matthys
TEL: +32 14 42 27 26
filip@groepmatthys.com

Productie - Afwerking - Logistiek

Werner
Annemie
Danuta
Tom
Ivo
Rik
Danny
Barry
Dave
Wim
Kristof
Stef
Stef
Filip
Renild
Jan
Jan